Finansowanie
 

Wybierz atrakcyjne finansowanie

i ciesz się darmową energią w swoim domu


Dowiedz się więcej

Suntrio sp. z o.o. w porozumieniu z instytucjami finansowymi oferuje kredytowanie inwestycji w instalacje fotowoltaiczne na dogodnych warunkach. Przez cały proces inwestycyjny przeprowadza Państwa nasz ekspert finansowy, który oferuje wsparcie merytoryczne i formalne w znalezieniu odpowiednich form dofinansowania. W Państwa imieniu przygotowuje wnioski do instytucji zewnętrznych celem pozyskania atrakcyjnych środków na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych.

~90%

Tyle możesz zyskać w skali roku

8lat

Średni zwrot inwestycji

Dzięki posiadaniu paneli fotowoltaicznych już dziś możesz:


zmniejszyć domowe rachunki za energię elektryczną, ponieważ możesz wytwarzać energię elektryczną z własnej instalacji korzystając z promieniowania słonecznego, które jest naturalnym, bezpłatnym źródłem energii

stać się „prosumentem", czyli równocześnie konsumentem i producentem „zielonej energii"

Odpowiedni dobór urządzeń i przewidziane w Ustawie o odnawialnych źródłach energii rozwiązania dotyczące rozliczeń z zakładem energetycznym spowodują, że Twoje rachunki za energię elektryczną będą mogły znacząco zmaleć (będziesz płacił tylko ok. kilkunastu złotych miesięcznie za dystrybucje energii u operatora sieci)

Przykład dla 1kWh (instalacje domowe najczęściej mają kilka kWh)

Rocznie ok. 600 zł rocznie oszczędności (600 PLN = 1 000 kWh x 0,6 PLN/kWh, średni koszt 1 kWh energii), ponieważ jest to porcja energii elektrycznej, której nie trzeba kupować od zakładu energetycznego, przy założeniu, 100% wykorzystania energii wyprodukowanej z PV na potrzeby własne

Powyższa kalkulacja została przygotowana jako przykład dla jednego modułu instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 kW, jednak docelowa moc instalacji PV zależeć będzie od potrzeb domowników. Większa liczba modułów oznacza większą moc instalacji a to z kolei oznacza większą produkcję energii elektrycznej, a tym samym oszczędności na rachunkach za prąd w Twoim budżecie domowym.

Zmniejsz koszty eksploatacji swojego domu.

RRSO dla Eko Kredytu PV

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,92%, przy założeniu, że całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 30 000 zł, całkowita kwota do zapłaty – 37 856,42 zł, oprocentowanie zmienne w wysokości 3,87%, które składa się z aktualnej stopy bazowej w wysokości WIBOR 12 M (na dzień 02.05.2019 r. wynosi 1,87%), oraz marża banku w wysokości 2%.

Całkowity koszt kredytu wynosi 7 856,42 zł, na który składa się prowizja przygotowawcza w wysokości 4,5% kwoty kredytu tj. 1 350 zł i odsetki w wysokości 6 506,42 zł przy kredycie spłacanym w 120 miesięcznych, równych ratach kapitałowo odsetkowych, które wynoszą 315,47 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 02.05.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Ostateczna wysokość raty i ewentualne, wymagane zabezpieczenia uzależnione są od indywidualnej oceny wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy i nie uwzględnia ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe.

Finansowanie EKO Kredytem Paneli Fotowoltaicznych to zakup i montaż fabrycznie nowych instalacji fotowoltaicznych (nie dotyczy urządzeń, których nabycie było finansowane pożyczką z dofinansowaniem z WFOŚiGW/NFOŚiGW).

Kredyt udzielany do 100% kosztów inwestycji, w tym:

  1. kosztów zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej,
  2. prowizji przygotowawczej,
  3. składki ubezpieczenia instalacji i/lub nieruchomości.

Dodatkowo:

  • długi okres kredytowania – do 10 lat,
  • 4,5% prowizji,
  • marża kredytowa już od 2%,
  • kwota kredytu nawet do 75 000.00 PLN,
  • możliwość karencji w spłacie kapitału do 3 miesięcy, w przypadku kredytów spłacanych w malejących ratach kapitałowo-odsetkowych.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna

W naszej ofercie znajduję się inna alternatywa finansowania tj. w postaci banku Banku BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna, który również wychodzi z inicjatywą finansowania prosumenckich instalacji fotowoltaicznych. Oferta na finansowanie ekologicznych źródeł energii skierowana jest do klientów detalicznych. Maksymalna kwota kredytu, jaka może zostać przydzielona klientowi przez Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznej wynosi 60 tysięcy złotych. Kredytobiorca może otrzymać finansowanie w ramach kredytu dostępnego do 84 miesięcy (do 7 lat) lub do 120 miesięcy (do 10 lat).

Instalacje fotowoltaiczną można sfinansować również leasingiem co również jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, ale o szczegółach można dowiedzieć się więcej kontaktując się z naszymi doradcami finansowymi.

Zapraszamy!

To prostsze niż myślisz


kontakt-z-konsultantem

Krok 1

Bezpłatny kontakt z konsultantem
przygotowanie-oferty-finansowania

Krok 2

Przygotowanie oferty finansowania
zlozenie-wniosku

Krok 3

Złożenie wniosku i podpisanie umowy
rozpoczecie-inwestycji

Krok 4

Wypłata środków i rozpoczęcie inwestycji

Zamów bezpłatną rozmowę
z ekspertem finansowym.


Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h.