Instalacje fotowoltaiczne
 

Zajmujemy się profesjonalnym zakładaniem instalacji fotowoltaicznych. Projektując i wykonując instalacje fotowoltaiczne dokładamy wszelkich starań, aby były one maksymalnie bezpieczne i minimalnie awaryjne.


Dowiedz się więcej

W ramach współpracy zapewnimy Państwu:

  • bezpłatną konsultację w zakresie zagadnień związanych z fotowoltaiką;
  • wizję lokalną tak, aby zaproponować Państwu najkorzystniejszy dobór instalacji PV i odpowiednich rozwiązań „uszytych na miarę”;
  • umowę o współpracy;
  • ofertę finansowania inwestycji;
  • kompleksowy projekt instalacji;
  • montaż i kontrolę instalacji PV;
  • ubezpieczenie instalacji (opcjonalnie);
  • czyszczenie instalacji PV (opcjonalnie);
  • „opiekę techniczną” przez kolejne lata po wykonanej usłudze;

Instalacja fotowoltaiczna to zespół elementów, który służy do pozyskiwania taniej energii ze światła słonecznego. Na instalację fotowoltaiczną składa się panel fotowoltaiczny, system montażowy, inwerter zwany falownikiem, licznik dwubiegunowy oraz okablowanie.

Instalacja fotowoltaiczna przyczynia się do znaczącego obniżenia rachunków za prąd, pomimo kosztów jakie należy ponieść na początku inwestycji. Dobrą informacją jest możliwość skorzystania z dofinansowania UE oraz finansowania bankowego, na bardzo korzystnych warunkach, w porównaniu do tradycyjnych kredytów na rynku. Podczas współpracy Suntrio sp. z o.o. pomaga w kalkulacji inwestycji i pozyskaniu finansowania, przeprowadzając przez cały proces inwestycyjny.

Własna elektrownia przydomowa lub instalacja PV w firmie to prosty i skuteczny sposób na obniżenie rachunków za energię oraz uniezależnienie się od wzrostu cen energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna zapewnia prąd w domu wyprodukowany przez własną mini elektrownię. W razie potrzeby dodatkową ilość energii pozyskuję się z sieci energetycznej.

Cały system jest bezpieczny i nie wymaga od nas wysiłku przy jego utrzymaniu, ponieważ zarówno pozyskanie energii jak i jej przesył są w pełni zautomatyzowane. Każdy z elementów instalacji PV jest wykonany z materiałów najwyższej jakości. Montaż tego typu części jest wykonywany przez naszą firmę z wielką dokładnością. Fotoogniwa nawet po kilkunastu latach osiągają co najmniej 90% swojej mocy znamionowej, zapewniając wysoką sprawność. Po 25-30 latach wartość ta nie spada poniżej 80% i w dalszym ciągu utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie.

System fotowoltaiczny jest rozwiązaniem ekologicznym, dlatego nie emituje żadnych szkodliwych dla zdrowia ludzi i zwierząt substancji oraz pyłów. Mówi się o tym, że to jedno z najczystszych źródeł energii.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?
Z chęcią pomożemy!


Przejdź do FAQ Kontakt
 

Zamów darmową wycenę

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h.